• Span Belfjor
  • 55 jaar 46-070810[1]
  • 1969364_238310979704984_1826714630_n
  • 18980025
  • achterkant herfst 2007
  • achterkant tandem
  • agar2
  • balony
  • Celine met Ybora in het IJsselmeer
  • Coby met Nosey
  • DSC_0738
  • Foto-133
  • Foto550-RLMBC7S8[1]
  • Marga ondergaande zon
  • mindy z 2 dr
  • P1180075
  • pushball3
  • raingard
  • Rinske Hol
  • roosje Theo makker
  • sbb
  • Sevenum Evite 1
  • Sevenum geke 2
  • SLIKKEN
  • sophie3
  • Texel marathon
  • voorkant winter
  • voorkant

Rubriek 01: ELITEMERRIES & STERPAARDEN 15 jaar e.o. ELITEMERRIES
1e Sanne 970043 17-03-1997 KEURMERRIE 1e los bewegen
V. Tunar I-52-- C-CERT.LANDBOUWBRUIKB
M. Iris i-256- A-CERT.ZADELPROEF
M/V. Myrstein I-50--
Fokk/eig.:WONNINK MEJ.R.-ENSCHEDE

2e Zarah 20030061 23-04-2003 M1-DR. FJORDSPORT 3e los bewegen
V. Ohlsen Junior I-80-- A-CERT.ZADELPROEF
M. Olivia 940233
M/V. Orsta I-71--
Fokker :POMMEREN-V.D.WAAL E.
Eigenaar :POMMEREN LONNEKE V.-MAASBOMMEL

3e Zafra 20030341 12-06-2003 C-CERT.ZADELPROEF
V. Reitze 960860 B-DR. FJORDSPORT
M. Jetje J-229- AA-CERT. LANDBOUWBR.
M/V. Brusvein I-51--
Fokker :GRABIJN-VOS M.
Eigenaar :VELTHUIZEN-CARREE K.DR.-DEN DOLDER

4e Svernadet 970739 20-05-1997 B-CERT.LANDBOUWBRUIKB 2e los bewegen
V. Sverre I-67-- A-CERT.MENPROEF
M. Bernadette B-129- B-DRESSUUR FJORDSPORT
M/V. Normann I-23-- Z1-MEN. FJORDSPORT
Fokker :NATUURMONUMENTEN
Eigenaar :RIJPKEMA T.-SLOTEN (FRL)

5e Myrna M-259- 25-05-1992 PREFERENTE-MERRIE
V. Sebastian I-61-- KEURMERRIE
M. Imca i-224- PRESTATIEMERRIE
M/V. Brusvein I-51-- ELITEMERRIE
A-CERT.LANDBOUWBRUIKB A-CERT.ZADELPROEF
Fokker :JANSSEN J. B-CERT.MENPROEF
Eigenaar :JANSSEN R.-TER AARD L-DR.EN B-SPR.NPC.

6e Wesdy 20010254 21-05-2001 A-CERT.ZADELPROEF
V. Manus M168--
M. Romy 960263 M/V. Lenngard L200--
Fokk/eig.:ELZEN FAM.V.D.-ZEELAND

7e Rebecca 960477 28-05-1996 KEURMERRIE
V. Lenngard L200-- A-CERT.LANDBOUWBRUIKB
M. Erlinger E-109- AA-CERT.ZADELPROEF
M/V. Verge I-41-- B-CERT.MENPROEF
ELITEMERRIE
PREFERENTE-MERRIE
Fokk/eig.:ZWAANS M.H.J.M. -DEEST

8ste Ido i79--- 02-05-1988 PRESTATIERUIN
A-CERT.LANDBOUWBRUIKB
V. Verge I-41-- B-CERT.ZADELPROEF
M. Enelien E-174- L2-DR.FJORDSPORT
M/V. Drageset I-48-- LL-DR.& B-SPR.FJORDSP
Fokker :RUITERSPORTCENTR.SCH
Eigenaar :LANGELAAN MEJ.I.S.-STRIJEN

Rubriek 02: STERPAARDEN 14 JAAR EN JONGER & MODELPAARDEN
1e Grimm 20100016 17-04-2010 AA-CERT. ZADELPROEF
V. Karant I-95---- 1e los bewegen
M. Wyomi 20010129 M/V. Jars I-78--
Fokker :ST.EPILEPSIE INST.NE
Eigenaar :VANESCH LUDO -BERINGEN BELGIE

2e Finka 20090087 07-05-2009 AA-CERT.LANDBOUWBRUIK
V. Hermansen I-93-- A-CERT.MENPROEF
M. Ingo i-97-- M/V. Toddy I-56--
Fokker :VERSTAPPEN J.J.G.M.
Eigenaar :PIJNENBURG M.C.-UDENHOUT

3e . Celine 20060242 24-04-2006 PRESTATIEMERRIE
V. Bjørkmann I-69-- A-CERT.LANDBOUWBRUIKB
M. Odeth 940878 AA-CERT.ZADELPROEF
M/V. Drageset I-48-- B-DRESSUUR FJORDSPORT
Fokker :ST.NATUURBEHEER MET
Eigenaar :JANSSEN R.-TER AARD

3e Eke 20080169 30-05-2008 A-CERT.ZADELPROEF
V. Karant I-95---- L-DR.&B-SPR.FJORDSPORT
M. Vrouke 20000018 2e los bewegen
M/V. Holmar I-66--
Fokker :VRIES B.DE
Eigenaar :VRIES TRYNTSJE DE-LANGEZWAAG

5e Dolfin 20070278 29-03-2007 B-CERT.ZADELPROEF
V. Stedjeblakken I-94-- 3e los bewegen
M. Zara 20030014 M/V. Manus M168--
Fokker :DOLFING J.
Eigenaar :KEMPER MARCELLA-AMERSFOORT

6e Evelina II 20080196 26-05-2008 A-CERT.ZADELPROEF
V. Sverre I-67-- B-DRESSUUR FJORDSPORT
M. Myrna M-259- A-CERT. LANDBOUWBR.
M/V. Sebastian I-61-- PRESTATIEMERRIE
Fokk/eig.:JANSSEN R.-TER AARD B1-MEN FJORDSPORT

7e Cora 20060330 06-08-2006 PRESTATIEMERRIE
V. Kventin I-87---- A-CERT.LANDBOUWBRUIKB
M. Senna 970158 AA-CERT.ZADELPROEF
M/V. Manus M168--
Fokk/eig.:PIJNENBURG M.C.-UDENHOUT

8e Beauty 20050295 10-06-2005 B-CERT.ZADELPROEF
V. Rex I-84--
M. Sanne 970043 M/V. Tunar I-52--
Fokk/eig.:WONNINK MEJ.R.-ENSCHEDE

9e Evita 20080236 19-06-2008 B-CERT.ZADELPROEF
V. Tsjerk 980022
M. Anca 20040022 M/V. Manus M168--
Fokk/eig.:HEUVEL-BERKVENS S.V/- WESTERBEEK

Rubriek 03: VOORL. MODELPAARDEN
1e Hura 20110182 06-05-2011 2e los bewegen
V. Anton I-83--
M. Ura 19990289 M/V. Lenngard L200--
Fokker :WIJLHUIZEN S.
Eigenaar :ZWEERS ANNE –HARDENBERG

2e Hienke 20110212 23-07-2011
V. Reitze 960860
M. Jester J-102- M/V. Tunar I-52--
Fokk/eig.:POMMEREN-V.D.WAAL E.-MAASBOMMEL

3e Philos 2O140046 14-06-2014 1e los bewegen
V. Lyckångs Tempo S1056---
M. BlueShadow 20050180 M/V. Inco I-79--
Fokker :KLEWI DAPHNE VAN
Eigenaar :HOONHORST-WEITGRAVEN –HUIZEN

4e Enisco 20080269 30-06-2008 2e los bewegen
V. Topas I-92----
M. Varolien 20000309 M/V. Lestor L73---
Fokk/eig.:SIEDSMA S. –NIJEBERKOOP

5e Hjordis 20110199 20-06-2011
V. Manus M168--
M. Juliana J-27-- M/V. Tunfeld I-55--
Fokker :HAAS E.
Eigenaar :PRETORIUS G.-AMSTERDAM

6e Kjellwin 20140068 19-06-2014
V. Manus M168--
M. Fieke 20090064 M/V. Ansgar Skellerod I-99--
Fokk/eig.:HOONHORST-WEITGRAVEN -HUIZEN

7e Elann 20080173 08-06-2008 B-DR. FJORDSPORT
V. Topas I-92----
M. Nannelore N-247- M/V. Halstor I-57--
Fokker :VELDHUIS JOHAN
Eigenaar :VERDEGAAL KITTY -OPMEER

8e Jilco 20130021 26-04-2013
V. Karant I-95----
M. Meline M-76-- M/V. Havstad I-64--
Fokker :VERHOEVEN A.
Eigenaar :VLEUGEL ESTHER -ALKMAAR

Rubriek 05: 2 JARIGE PAARDEN
1e Molde 20160067 12-06-2016 1e los bewegen
V. Timor 980385
M. Zafira 20030314 M/V. Tunar I-52--
Fokk/eig.:ZIELSTRA G.-STADSKANAAL

2e Myrna 20160020 13-05-2016 2e los bewegen
V. Havik IV I-98----
M. Heleen 20110007 M/V. Anton I-83--
Fokk/eig.:BOUWHUIS J.-BERGENTHEIM

Nationaal kampioen :15
Beste voorbrenger :20
Best getoiletteerde fjordenpaard :22

FOK/STAL/FAMILIEGROEP
Myrna M-259- 25-05-1992 PREFERENTE-MERRIE
V. Sebastian I-61-- KEURMERRIE
M. Imca i-224- PRESTATIEMERRIE
M/V. Brusvein I-51-- ELITEMERRIE
A-CERT.LANDBOUWBRUIKB A-CERT.ZADELPROEF
Fokker :JANSSEN J. B-CERT.MENPROEF
Eigenaar :JANSSEN R.-TER AARD L-DR.EN B-SPR.NPC.

Celine 20060242 24-04-2006 PRESTATIEMERRIE
V. Bjørkmann I-69-- A-CERT.LANDBOUWBRUIKB
M. Odeth 940878 AA-CERT.ZADELPROEF
M/V. Drageset I-48-- B-DRESSUUR FJORDSPORT
Fokker :ST.NATUURBEHEER MET
Eigenaar :JANSSEN R.-TER AARD

Evelina II 20080196 26-05-2008 A-CERT.ZADELPROEF
V. Sverre I-67-- B-DR. FJORDSPORT
M. Myrna M-259- M/V. Sebastian I-61--
Fokk/eig.:JANSSEN R.-TER AARD

BEST RIJDENDE COMBINATIE ONDER HET ZADEL
1e Dolfin 20070278 29-03-2007 B-CERT.ZADELPROEF
59 V. Stedjeblakken I-94-- MARCELLA KEMPER
M. Zara 20030014
M/V. Manus M168--
Eigenaar :KEMPER MARCELLA-AMERSFOORT

2e Grimm 20100016 17-04-2010 JILL HERTOGS
57,5 V. Karant I-95---- AA-CERT. ZADELPROEF
M. Wyomi 20010129 M/V. Jars I-78--
Eigenaar :VANESCH LUDO-KOERSEL-BERINGEN - BELGIE

3e Adanco 20040404 19-05-2004 AA-CERT.ZADELPROEF
56 V. Jars I-78-- LL-DR. FJORDSPORT
M. Larissa L-94-- L2-DR.FJORDSPORT
M/V. Eros E-220- CAROLIENE BAKKER
Eigenaar :KLOK C. -ASSEN

4e Vlam 20000197 07-05-2000 B-DR.FJORDSPORT
51 V. Briggen I-70-- RENEE VD SOMMEN
M. Pepsie 950242 M/V. Arin I-60--
Eigenaar :DETILLON PEDRO-HEEZE

5e Celine 20060242 24-04-2006 PRESTATIEMERRIE
47 V. Bjørkmann I-69-- A-CERT.LANDBOUWBRUIKB
M. Odeth 940878 AA-CERT.ZADELPROEF
M/V. Drageset I-48-- B-DR.FJORDSPORT
Eigenaar :JANSSEN R. -TER AARD MARLIES FEENSTRA

6e Zoran 20030286 08-06-2003 B-DR.FJORDSPORT
44 V. Reinar 960416 AISHA KRAH
M. Sjanie 970337 M/V. Michael M72---
Eigenaar :DETILLON P.- HEEZE

7e Evelina II 20080196 26-05-2008 A-CERT.ZADELPROEF
40,5 V. Sverre I-67-- B-DRESSUUR FJORDSPORT
M. Myrna M-259- RONALD JANSSEN
M/V. Sebastian I-61--
Fokk/eig.:JANSSEN R- TER AARD

DEMO BEST RIJDENDE COMBINATIE AANGESPANNEN
Frida 20090142 29-05-2009 L2-MENNEN FJORDSPORT
V. Karant I-95----
M. Svernadet 970739 M/V. Sverre I-67--
Fokk/eig.:RIJPKEMA T- SLOTEN (FRL)

Hjordis 20110199 20-06-2011 JOLANDA PRETORIUS
V. Manus M168--
M. Juliana J-27-- M/V. Tunfeld I-55--
Eigenaar :PRETORIUS G- AMSTERDAM

Myrna M-259- 25-05-1992 RONALD JANSSEN
PREFERENTE-MERRIE
V. Sebastian I-61-- KEURMERRIE
M. Imca i-224- PRESTATIEMERRIE
M/V. Brusvein I-51-- ELITEMERRIE
A-CERT.LANDBOUWBRUIKB A-CERT.ZADELPROEF
Fokker :JANSSEN J. B-CERT.MENPROEF
Eigenaar :JANSSEN R.-TER AARD L-DR.EN B-SPR.NPC.

PARCOURS VAARDIGHEID
1e Frida 20090142 Karant I-95----Svernadet 970739 T.RIJPKEMA

2e Hjordis 20110199 Manus M168--Juliana J-27-- WENDY PRETORIUS
3e Hjordis 20110199 Manus M168--Juliana J-27-- JOLANDA PRETORIUS

KIDS PROMOTIE WEDSTRIJD
RUBEN POSTMA 10 jr Hjordis 20110199 Manus M168--Juliana J-27--
JESSIE VD HEUVEL 13 jr Evita 20080236 Tsjerk 980022 Anca
EVI VD HEUVEL 10 jr Evita 20080236 Tsjerk 980022 Anca
MAUD HOONHORST 8 jr Philos 2O140046 Lyckångs Tempo S1056--- BlueShadow 20050180
WILMAR DOLFING 7 jr Adanco 20040404 Jars I-78--Larissa L-94--
HUUB ZWIJNENBURG 8 jr Ido i79--- Verge I-41 Enelien E-174-

HORSE AGILITY JEUGD
1e Evita 20080236 Tsjerk 980022 JESSIE VD HEUVEL
Anca
2e Adanco 20040404 Jars I-78-- WILMAR DOLFING
Larissa L-94--
3e Hjordis 20110199 Manus M168-- DEX POSTMA
Juliana J-27--
4e Evita 20080236 Tsjerk 980022 EVI VD HEUVEL
Anca
5e Wesdy 20010254 Manus M168--
Romy 960263 JESSICA VD ELZEN
6e Hjordis 20110199 Manus M168-- RUBEN POSTMA
Juliana J-27--
7e Ido i79--- Verge I-41
Enelien E-174- HUUB ZWIJNENBURG
8e Wesdy 20010254 Manus M168--
Romy 960263 BRAIN VD ELZEN

HORSE AGILITY AAN DE HAND
1e Evelina II 20080196 Sverre I-67-- RONALD JANSSEN
Myrna M-259
2e Zarah 20030061 Ohlsen Junior I-80 ERIK V. POMMEREN
Olivia 940233
3e Myrna M-259- Sebastian I-61-- JOHAN JETHS
Imca i-224- .
4e Eke 20080169 Karant I-95---- SIGRID DE VRIES
Vrouke 20000018
5e Hienke 20110212 Reitze 960860 LONNEKE V. POMMEREN
Jester J-102-
6e Celine 20060242 Bjørkmann I-69 MARLIES FEENSTRA
Odeth 940878
7e Adanco 20040404 Jars I-78-- JOSE DOLFING
Larissa L-94--
8e Elann 20080173 Topas I-92---- ELIZE VERDEGAAL
Nannelore N-247-
9e Philos 2O140046 Lyckångs Tempo S1056- MARISKA HOONHORST
BlueShadow 20050180
Kjellwin 20140068 Manus M168--
Fieke 20090064 K HOONHORST

HORSE AGILITY ONDER HET ZADEL
1e Ido i79--- Verge I-41 JANNEKE
Enelien E-174-
2e Vlam 20000197 Briggen I-70-- RENEE VD SOMMEN
Pepsie 950242
3e Ido i79--- Verge I-41 ILONA LANGELAAN
Enelien E-174-
4e Amber 20040326 Larsto L38--- SOPHIE BIJSTERBOSCH
Natasha N-232-
5e Zafra 20030341 Reitze 960860 EMMA V. VELTHUIZEN
Jetje J-229-
6e Jilco 20130021 Karant I-95---- ESHTER VLEUGEL
Meline M-76--
Zoran 20030286 Reinar 960416 AISHA KRAH
Sjanie 970337

PIMP YOUR FJORD
ZORRO Ido i79--- Verge I-41 HUUB ZWIJNENBURG
Enelien E-174-
UNICORNFJORD Hjordis 20110199 Manus M168-- RUBEN POSTMA
Juliana J-27--

IN HET ZONNETJE TIJDENS DE PARADE
Elite sport certificaat
Ybora 20020029 27-04-2002 A-CERT.ZADELPROEF
V. Lestor L73--- B-CERT.MENPROEF
M. Sanya 970082 M2-DR.& M-SPR.FJORDSP.
M/V. Astrix I-39-- SPORT PRESTATIE FJORD
KNHS SPORT ELITE FJORDE
FJORDSPORT SPORT ELITE FJORD
Fokk/eig.:PAUW-V.GENT MARJAN-NOORDBEEMSTER